Zasilacz stabilizowany 12V 5A 60W Seasonic SSA-0601HE-12
Kod produktu: SSA-0601HE-12
Producent: Seasonic
Dostępny Ograniczona ilość
Data dostępności: 1970-01-01
- 10 000+ produktów w ofercie
- Doradztwo przed zakupem
- 16 lat doświadczenia w IT
- Wsparcie techniczne i serwis
- Łatwy zwrot do 14 dni (B2C)
- Karta, BLIK, przelew bankowy
- Proforma na życzenie
- Pobranie (kurier, Paczkomat)
- Instytucje publiczne: 14 dni
- Odroczony termin dla stałych kontrahentów
- ASRock Industrial
- Delock, Navilock
- GigaIPC, Gigabyte
- Jetway, Morex, Akasa
Opis produktu
Zasilacz zewnętrzny renomowanej tajwańskiej firmy Seasonic SSA-0601HE-12 dostarczający napięcie 12V (5A, max 60W) idealnie dopasowany do przetwornic: picoPSU-80, picoPSU-90, picoPSU-120 oraz płyt głównych mini-ITX ze zintegrowanym zasilaniem DC. Zasilacz posiada wtyk prosty o wymiarach 5,5 x 2,5 mm. Produkt może być także wykorzystywany do zasilania innych urządzeń (monitory, kamery, laptopy). Zasilacz Seasonic SSA-0601HE-12 wyróżnia bardzo wysoka, VI klasa sprawności (średnio 89%) oraz długa żywotność (80 tysięcy godzin pracy). Prezentowany model w trybie bezczynności charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na energię (poniżej 0.15W). Seasonic SSA-0601HE-12 posiada wbudowane zabezpieczenie chroniące przed zbyt wysokim napięciem i obciążeniem. Zasilacz spełnia również wiele norm, m.in CEC Level VI, ErP Lot 7 oraz Energy Star 2.0. Zakres pracy wynosi 0C - 40C.